#gyvenimaskarantine

Projektai

Projekto aprašymas:

Dar prieš kelias savaites įvairios veiklos klestėjo. Dar visai neseniai stebėjomės ar net kikenome pamatę žmogų su apsaugine kauke. Ir kone per vieną dieną tikėjimas šviesiu rytojumi pakibo ant plauko – žmonės ne tik užsidaro nuo pasaulio karantinuodamiesi, bet ir pamažu netenka vilties, kad viskas bus gerai.
Šiandien tiesiogiai ar netiesiogiai viruso paliesti esame visi. Daugeliui teko uždaryti bent vienas duris – ligoninės, namų, darbo, verslo. Gyvenimas pasikeitė iš esmės, ir visi drauge atsidūrėme toje pačioje nežinios valtyje.
Mes, Razauskai Media, taip pat esame tiesiogiai paliesti šios situacijos, tačiau tikime, kad tokiomis aplinkybėmis svarbiausia – nesustoti. Todėl sugalvojome papasakoti viruso paliestų, bet tikėjimo nepraradusių šeimos verslų ir žinomų žmonių istorijas. Galbūt jos galėtų išplisti ir įkvėpti kitus judėti pirmyn.
Prisiminę visus savo kelyje sutiktus žmones pakvietėme papasakoti visuomenei, kaip šiuo metu laikosi Jų verslas, veikla ar kitas pragyvenimo šaltinio būdas. Kaip per šį trumpą laiką pasikeitė Jų kasdienybė ir kas padeda neprarasti tikėjimo. Viliamės, kad dalindamiesi padėsime ir Jums atrasti jėgų dirbti, kurti, svajoti.
Viso projekto dalyvių bus simbolinis skaičius – 19. Visi herojai bus iš skirtingų sričių – renginių organizavimo, restoranų, sporto, gėlių verslo, grožio industrijos, meno ir t.t.
Projektą sudarys simbolinė Jų ar Jų šeimos nuotrauka, žyminti įvykusi pokytį, ir kelių min. trukmės vaizdo įrašas, kuriame atsakys į tris trumpus klausimus. Norime pabrėžti, kad tiek foto ir tiek video bus įgyvendinti laikantis visų saugumo priemonių. Filmavimas vyks lauke, laikantis 3-5 metrų atstumo, atsakymai į klausimus bus atsiųsti kiekvieno herojaus atskirai ( Ačiū Laura Vagone už patarimą tai daryti po „kaldra“ arba spintoje. Garsas tikrai kaip iš studijos).
Todėl iš kart noriu padėkoti keletui iš jau sutikusių Asmenybių, kaip kad Laura VagoneAusteja LandsbergieneBeata NicholsonLiucina Rimgailė Laura Mazalienė Šarūnas Mazalas Ineta Stasiulyte Deividas Meškauskas Giedrė Veličkienė Remigijus Velička Jolanta Leonaviciute


Šiandien tarptautinė šeimos diena ir taip norėjosi pristatyti 8-ąją #GyvenimasKarantine istoriją būtent šią ir būtent šiandien. Beata visuomenejė didelį susižavėjimą kelianti asmenybė, tikrai ne vien dėl to, kad yra be proto charizmatiška, turi labai įdomias laidas televizijoje ir radijuje, yra sėkminga šeimos verslo vystytoja, rašytoja, bet ir 4 –ių vaikų mama, mylinti ir mylima žmona, labai protinga ir empatiška asmenybė.
Prasidėjus karantinui apie Beatos šeimos restoranų poelgį kuris sukėlė didelį susižavėjimą rašė beveik visi šalies portalai ir laikraščiai. Šis socialiai atsakingo verslo pavyzdys nė neabejoju, kad bus dėstomas ir universitetuose . Kada empatija ir susitelkimas, net ir Tau pačiam sunkiu periodu, tampa pavydžiu kitoms įstaigoms. Beatos skaičiavimu net 4000 porcijų buvo išdalinta medikams, jų pačių iniciatyva ir kartu vėliau prisijungusių partnerių. Vieni aukojo produktus, kiti pinigais, kad akcija ir toliau galėtų vykti. Kaip sako Beata Nicholson – išvada, kad sunkiomis akimirkomis mokam susivienyti ir nepamiršti vienas kito. Gal karantinas ir uždarė mus visus namuose, bet tikrai atidarė visų mūsų širdis. Ir laimingas tas kuris mato prasmę ir kuria vertę ne tik sau, bet ir kitiems.
Apie kasdienį šeimos gyvenimą, Beata taip pat paatviraus, kad karantinas atnešė ir gerų ir blogų dalykų. Apie tai ir dar daugiau šios žavios šeimos video.

Video parsisiuntimui: https://vimeo.com/418586274

Vakar buvo tokia labai įdomi diena savo orais. Iš vakaro ir iki pietų buvo daug sniego, po pietų labai gražus ir saulėtas oras.
Saulėlydis iš viso atėmė žadą savo spalvom… Panašiai buvo ir tą dieną kai savo istoriją sutiko papasakoti Liucina. Kas 20 min buvo tai sniegas tai lietus, tai saulė švietė.
Galiausiai sulaukėme tinkamos šviesos ir per 5 min viską sufilmavome.
Taip jau sutapo, kad ir pačios Liucinos verslo istorija karantino metu buvo labai panaši, kaip tas oras. Kaip ji pati pripažino, buvo ir abejonių dėl verslo. Tikėjimas susvyravo ir buvo baugių minčių tiesiog pasiduoti.
Tačiau kaip ir mano pačios įsitikinimu, Liucina tik dar kartą patvirtino, kaip yra svarbu turėti tinkamus žmones aplink save.
Liucina dar ir dabar gyvena dvejopom ateities vizijomis, iš vienos pusės baugu dėl ateities kaip dar čia viskas baigsis, iš kitos pusės jos nuostabios darbuotojos ją įkvepia būti tvirtai ir daryti tuo kuo tiki ir kas jai geriausiai sekasi.

Liucinos paskutiniai žodžiai: „ Kad viskas labai priklauso nuo to, su kuo Tu kiekvieną dieną eini savo keliu.“
Tad pasirinkime ir atsirinkime tinkamus žmones, nes karantinas puikus laikas išsigryninti artimus žmones. Kam Jūs tikrai rūpite, o kam tik esate tinkamas ar reikalingas.

Video parsisiuntimui: https://vimeo.com/417538705


Tai jau 6-oji Gyvenimas Karantine herojų porą. Mums asmeniškai labai patinkanti Deivido Meškausko ir Inetos Stasiulytės pora.
Ineta prisipažino, kad jau buvo tokiame maratone, kai laisvų savaitgalių šeimai pritrūkdavo. Tada tarsi tampa norma, būti priklausomu nuo savo veiklų ir visada jaustis kaltu prieš vaikus, draugus ir tėvus, kad nerandi jiems laiko. Karantino metu, pradedi kelionę į savo veiklas ir savo klientus, savo kūrybą. Juk tikrai ne viskas apie pinigus sukasi, kai užsiimi veikla kuri Tau patinka.
Deividas lygiai taip pat išgyvena šį karantiną kaip kūrėjas, mokytojas ir tėtis. Gera klausyti, kai žmonės nepasiduoda jokiom blogom prognozėm, o labai tiksliai pastebi, kaip iš karantino gauti naudos SAU ir jos suteikti kitiems.
Gal kam ir pasirodys labai skambi frazė, kad karantinas tikra pasaka, bet manau labai daug žmonių išgirs tikrąją šio palyginimo frazę.
Linkime įsikvėpti klausant šios nuostabios šeimos gyvenimo karantine isotrijos.

Video parsisiuntimui: https://vimeo.com/415253344


Tai yra 5-a istorija apie gyvenimą karantine ir kol kas, mums asmeniškai, pati jautriausia istorija. Nes niekada nesusimąstydavome kokie visgi laimingi esam, kad medicina ir požiūris į būsimas mamas tiek daug pasikeitęs nuo tada kai gimdydavo mūsų mamos. Sovietinių laikų gimdymai visiems buvo kaip norma ir net dabar yra tokių žmonių kurie tikrai nesupranta to būtinumo dalyvauti vyrams. Internete daug istorijų, kad vyrams kartais netgi labiau prireikia medicininės pagalbos dalyvaujant gimdyme, nei kad toms, kurios gimdo. Žinome, kad yra porų kurios ir šiaip nenori per gimdymą būti kartu, nes čia gi paprasčiausia gamta. Ir mes tai suprantame tas poras, nes juk svarbiausia emocinis nusiteikimas ir jei abu partneriai priima tokį sprendimą, viskas liuks. Atėjus karantinui tai tapo norma ir nesvarstytina. Užtikrinant saugumą imtasi visų reikalingų priemonių, va tada ir prasideda vidinės kovos, baimės, nežinojimas ir tikėjimas geriausiu, bei pasitikėjimas medikais.
Ši istorija apie šeimą, kuri laukėsi dvynių ir jų atėjimui ruošėsi kaip ir visi jų draugai iki šio karantino. Jų šeimą labiausiai supras tik tie kurie irgi su savo vaikais susitiko per šį laikotarpį kaip nauji tėvai. Karantinas atėjo labai staigiai ir net neabejoju, kiek daug būsimų tėvų tikrai nespėjo pasiruošti nei psichologiškai nei emociškai. Deimantės ir Jono istorija ne išimtis. Klausant jų patirties nejučia nubėga šiurpuliukai ir tik žinant, kad viskas baigėsi gerai – nusiramini.

Video parsisiuntimui: https://vimeo.com/412038816


Toks skambus posakis yra, kad didžiausias turtas gyvenime yra sveikata, o prie jos prisideda ir gera savijauta, kas yra visos būsimos dienos pagrindas.
Po šiokios tokios pertraukos norime pristatyti 4-ią istoriją , tai sporto klubo Sporto Klubas VS-Fitness Vilnius PPC Ozas III aukštas trenerė ir labai šiltas žmogus su tokia vidine valia ir jėga – Jolanta Leonavičiūtė. Sporto klubų uždarymas daugeliui žmonių tapo naujos alternatyvos paieškomis, tad Jolanta viena pirmųjų, kuri treniruotes pradėjo vesti miške online būdu, o po jos pokalbio sužinojome, kad veda ir namuose ir tas pačias miške, o įrašai yra TV3 Play Lietuva platformoje.
Visos treniruotės pritaikytos tiek vyrams, tiek moterims, o linksmiausia dalis, kad naudoja visas turimas priemones, kurias galime rasti savo aplinkoje kurioje darote treniruotę.Jolanta labai glaustai pasidalino savo istorija, apie planus, finansus, tobulėjimą ir gyvenimą karantine ne tik, kaip trenerė, bet ir kaip moteris kuri mėgsta ekstremalias pramogas. Jolanta su šypsena žiūri į ateitį. Tikėdama, kad karantinas kai kuriai žmonių grupei išeis į gerą ir taps laimingesni!

Video parsisiuntimui: https://vimeo.com/410182016


Pristatome Lauros ir Šarūno Mazalų šeimą, kurie įkūrė labai jaukų ir turbūt labiausiai mamų mylimą restoraną Ogmios mieste – Vaflių namai. Tai buvo pirmieji verslininkai kurie sutiko sudalyvauti projekte. Šarūnas labai atvirai papasakojo apie pačius verslo planus, apie pasikeitimus karjeroje, apie norą išsaugoti darbuotojus ir svarbiausia apie tai kaip pradėjo vertinti šeimos laiką. Net tokioje sudėtingoje situacijoje labai daug pozityvumo sklinda iš jo pasakojimo. Kaip pats Šarūnas sako, nėra to blogo, kas neišeitų į gera, juk tokiais momentais pradedi vertint tai kas šiuo metu yra ir ką Tu turi. Todėl visiems Jums įkvepianti ir kaip nebūtų keista, šiom dienom – labai pozityvi VAFLIŲ NAMŲ vadovo Šarūno Mazalo istorija Jums ir Mums.

Video parsisiuntimui: https://vimeo.com/408372923


Norime pristatyti Vaikystės Sodas ir Karalienės Mortos mokykla steigėją dr. Austėją Landsbergienę. Apie vietos parinkimą filmavimui, net nebuvo klausimų. Mes iškart žinojome kur norime filmuoti. Tai dar šiais metais atidaryta, Baltijos šalyse moderniausia, Karalienės Mortos mokykla – Kalnėnuose. Pradėjus filmuoti buvo taip nejauku, nes tik tada supratome kaip stipriai karantinas palietė švietimo sistemą. Didžiulė mokykla su didžiulėmis investicijomis stovėjo visiškai tuščia. Per langus buvo matyti tušti stalai su kėdėmis ant jų, vaikų paliktos knygos, pakabintos vėliavėlės, dar nuo kovo 11 šventės, nebuvo jokios gyvybės, kas tikrai mažiausiai tikėtina žiūrinti į mokyklą ar darželį. Austėjai, kaip šių įstaigų steigėjai, kaip savo srities profesionalei, kaip Mamai tikrai tenka daug iššūkių. Bet tik tokia stipri Moteris, tokiame NEŽINIOS pilname laikotarpyje įžvelgia ir smagių dalykų. Įžvelgia išeitis ir priima kaip gyvenimo PAMOKAS. Paklausykite, kaip karantinas Austėjai tampa įkvėpimu ATGIMIMUI. O taip pat išgirsite, tokių žmogiškų, mums visiems labai išsiilgtų dalykų, ko dabar labai trūksta ir pačiai Austėjai.

Video parsisiuntimui: https://vimeo.com/407879550


Pristatome #1 istoriją ir jos heroję – vestuvių planuotoją – Laurą Vagonę.
Žinant karantino taisykles, iš kart apgalvojome, kad filmuoti nebus taip paprasta, todėl pasirinkome filmavimo stilių, kuris labiau būtų simbolinis ir parodyti, tą sustojimą ir negalėjimą daryti, ką iki šiol galėjai daryti laisvai ir neapgalvotai. Todėl jokių mikrofonų nesegėme (kad išvengtume nereikalingų prisilietimų) ir nieko nerežisavome, tiesiog filmavome „backstag‘ą“ kol vyko fotosesiją – vienam simboliniam kadrui. Balso įrašas buvo atsiųstas mums į el paštą. Apsaugoti veidą su kauke ir būtent juodos spalvos irgi buvo mūsų sprendimas, kuris taip pat simbolizuotų tą cenzūrą, kai nori daryti ką Tu nori čia ir dabar, bet vėl to negalėti dėl esamos situacijos pasaulyje. (Už kaukes labai noriu padėkoti Diana Lucinavičiūtė iš Adatytė ir Inga Kurpytė-Marcinkevičienė Vadovei iš VŠĮ NEĮGALIŲJŲ INTEGRACIJOS IR DARBINIO UŽIMTUMO CENTRAO kurios sugebėjo jas pasiūti ir perduoti kosminiu greičiu)Asociatyvią vietą kiekvienai nuotraukai ir istorijai stengiamės parinkti kartu su herojumi. Laurą, filmavome Jos sūnaus, Vytauto, gimimo dieną, o susitikome šalia Jos namų, nes kaip pati Laura sakė, visi žino, kur mano namai. Mums taip pat lokacija tiko, nes šalia yra Vilniaus Šv. apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčia (turbūt labiausiai asociacijas kelianti vieta būsimiems jaunsiesims ir atspindinti vestuvių planuotojos profesiją).
Laura pažystame jau 5 metus, visiems žinoma kokia ji darbšti, profesionali ir labai lengvai bendraujanti. Tačiau šį kartą nustebino ir Jos atvirumas bei nuoširdžiai papasakota jos istorija. Todėl kviečiame paklausyti kaip ji dabar gyvena, kaip pasikeitė dienotvarkė, patinka jai tai ar ne. O taip pat kokį svarbų palinkėjimą ji turi mums visiems!

Video parsisiuntimui: https://vimeo.com/407087175

10 patarimų, kaip sukurti video filmą apie savo produktą

10 patarimų, kaip sukurti video filmą apie savo produktą

Vaizdinis turinys šiandien yra kaip niekad aktualus. Ir ne tiek svarbu, ar jūs jį viešinate asmeniniams poreikiams, siekdami parduoti produktą, ar pristatote paslaugą. Suprantama, kad vaizdine informacija siekiame sudominti, edukuoti, sukelti emociją ar perteikti tam...

read more
Šiandieninė įmonių komunikacija socialiniuose tinkluose

Šiandieninė įmonių komunikacija socialiniuose tinkluose

Socialinė medija šiandien yra kasdienis įrankis ne tik vartotojams, bet ir įmonėms, kurios rūpinasi savo įvaizdžiu bei žengia į priekį su mus supančiomis technologijomis. Strategijų ir patarimų, kaip vertėtų kurti ir dalintis sukurtu turiniu yra daug, tačiau toli...

read more